Meist

SeoLab on veebitöökoda, kus oma ala asjatundjad tegelevad veebisaitide ja internetipoodide loomisega.

Töötame projekti kõigil etappidel tellijaga käsikäes, näidates üles maksimaalset tähelepanelikkust tema vajaduste suhtes. Juhtudel, kui kliendil on vähe kogemusi või ta pole otsustanud, mida täpselt soovib, pakume välja oma lahendused.

Meie meeskonda kuuluvad nii IT-spetsialistid kui turundajad. Meie IT-spetsialistidel on vähemalt TTÜ infotehnoloogia bakalaureusekraad.

Meie missiooniks on aidata kaasa Eesti väikeettevõtluse arengule, luues väikeettevõtetele taskukohase hinnaga kvaliteetseid kodulehti ja veebipoode. Me töötame just seepärast WordPressis.

WordPressil on palju valmislahendusi, mida saame omavahel edukalt integreerida. Sellega vähendame kulusid koodi loomisele ja programmeerijate tööaega. See võimaldab meil luua kvaliteetseid veebisaite mõistlike hindadega. Võite vaadata meie loodud veebisaite meie portfolios.

Lisaks veebilehtede loomisele on meil edukas kogemus startupide loomisel ja nende arendamisel: oleme loonud selliseid projekte nagu Bodylab.ee, Looduspood.ee, Ideaarhitektid.ee. Need on Eesti turul juba üle 7 aasta edukalt tegutsenud.

Mõistame suurepäraselt väikeettevõtete vajadusi ja püüame nende arengule kaasa aidata, pakkudes kvaliteetseid veebilehti taskukohase hinnaga.

Meie hubane, inspireeriv veebitöökoda otse Tallinna südalinnas.