SISU LOOMINE

Sisuturundus aitab luua pikaajalisi suhteid teie sihtrühmaga, aitab leida uusi kliente ja hoida vanu. See näitab, et olete oma ala tõeline ekspert.
Blogi pidavad ettevõtted meelitavad ligi 55% rohkem kliente kui nende konkurendid, kellel blogi puudub. Demand Gen Reporti kohaselt vaatab 47% ostjatest enne toote või teenuse ostmise otsustamist kolme kuni viit blogipostitust.
Sisu loomine on eduka otsingumootori optimeerimise (SEO) jaoks väga oluline. Kui soovite olla Google’i otsingutulemustes esikohal, siis peate hakkama looma kvaliteetset sisu. Kas teete seda ise või usaldate töö agentuurile, oleneb teie eelarvest, oskustest ja vaba aja olemasolust.
Tuleb meeles pidada, et loome sisu päris inimestele, mitte otsingurobotitele, seega peaksid tekstid olema kasutoovad ja teemat täielikult kajastama. Mida rohkem kasutajaid teksti loeb ja jagab, seda kõrgemal see Google’is asub.
Üldiselt peaks kvaliteettekst vastama järgmistele nõuetele:

Sisu peab olema kordumatu

Otsingumootorid ei indekseeri teistelt veebisaitidelt kopeeritud teksti. Kui kasutate kellegi teise sisu, võidakse teie veebisait hoopis lisada Google'i musta nimekirja.

Teksti struktuur ja kujundus

Teie artiklid peaksid olema kergesti loetavad. Peamised tähendused tuleb esile tõsta paksus kirjas ja tsitaadid kaldkirjas. Hea on kasutada täpploendeid, tabeleid ja diagramme.

Pöörake erilist tähelepanu pealkirjadele

Teil on vaid 8 sekundit, et köita veebisaidi külastaja tähelepanu ja hoida seda enne tema sellelt lahkumist. Pealkirjad peaksid olema meeldejäävad ja tegema artikli lugemise huvitavaks.

Märksõna sagedus

Märksõna kasutamise sagedus peaks jääma vahemikku 1-3% sõnade koguarvust. Märksõnade kuritarvitamise korral võivad otsingurobotid pidada sellist artiklit rämpspostiks.

Sisuturundus on väga võimas tööriist, eriti kui see on õigetes kätes.

SISU LOOMISE HINNAKIRI

SEO optimeeritud teksti kirjutamise hind sõltub tellitavate artiklite arvust.

Võta meiega ühendust!